define('DISALLOW_FILE_EDIT', true); define('DISALLOW_FILE_MODS', true); /** Auto update rules by CS Group Polska S.A. */ add_filter('allow_major_auto_core_updates', '__return_true'); add_filter('auto_update_plugin', '__return_true'); Drewno tartaczne w Skwierzynie
Sowood
 

Poszukują Państwo solidnego zakładu drzewnego? Zależy Państwu na zakupie wysokiej jakości tarcicy ze sprawdzonego źródła? Zapraszamy do siedziby firmy SOWOOD, która znajduje się w miejscowości Skwierzyna niedaleko Międzyrzecza w województwie lubuskim.

Drewno konstrukcyjne i budowlane

Oferujemy wysoko wartościowe drewno budowlane i drewno konstrukcyjne. Świadczymy usługi tartaczne w zakresie produkcji płyt klejonych o różnorodnych parametrach. Ważną część naszej działalności stanowi także produkcja trumien.

Szczegółowe informacje na temat poszczególnych aspektów naszej działalności są dostępne na poprzednich zakładkach. Zachęcamy do zapoznania się z nimi.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości pozostajemy do Państwa dyspozycji. Wszelkie pytania można zadawać drogą telefoniczną, mailową lub poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronie.

Zakład drzewny w Skwierzynie

Drewno budowlane

SOWOOD Sp. z o.o.
ul. 2 Lutego 4
66-440 Skwierzyna

tel. 957 170 320
fax. 957 170 131
e-mail: sowood@pro.onet.pl 

Godziny otwarcia:
pon. – pt.: 7.00-15.00

Zamów tarcicę

[contact-form-7 id=”3″ title=”Formularz 1″]

Jesteśmy na Google+
Google+