Sowood
 

Nowoczesne płyty klejone

Ważną część naszej działalności stanowi produkcja płyt klejonych. Obecnie ten typ materiałów na szeroką skalę wykorzystuje się w meblarstwie i w innych branżach związanych z przemysłem drzewnym. Nasza firma oferuje klientom precyzyjnie wykonane płyty klejone.

Płyty sosnowe, dębowe oraz fornirowane

Dostarczamy wyroby z drewna o różnorodnych wymiarach i parametrach technicznych. Wywarzamy płyty klejone dla różnych norm jakościowych, dzięki temu klient może wybrać towar najlepszej jakości lub w konkurencyjnej cenie. Oferowane przez nas płyty wykonane są z różnych gatunków drewna. Łączą w sobie wytrzymałość oraz walory estetyczne.

Zastosowanie nowoczesnych technologii sprawia, że płyty klejone firmowane przez firmę SOWOOD to produkty spełniające najwyższe standardy jakości.

płyty klejonepłyty dębowepłyty sosnowe

Płyty drewniane – walory:

- naturalny, estetyczny wygląd
- szeroki wybór parametrów
technicznych
- zredukowana możliwość
uszkodzenia
- duże możliwości zastosowania

Wyroby z drewna

Jesteśmy znanym i cenionym producentem płyt klejonych w województwie lubuskim. Siedziba naszej firmy znajduje się w Skwierzynie. Wytwarzamy min. płyty dębowe i płyty fornirowane o wymiarach optymalnych dla konkretnego klienta.

Nasze produkty bardzo często wykorzystywane są do produkcji blatów, parapetów, schodów, parkietów oraz różnego typu mebli. Polecamy!